Ogród Jane Austen

Strona po¶wiecona Jane Austen

Nie jeste¶ zalogowany.

Og³oszenie

#26 2006-03-31 20:11:24

Julianna
U¿ytkownik

Re: Nasz wspólny "fanfictuś"

No ale skoro ona nie obsługuje jego stolika, to jak się poznają? Może tak: ona pomimo wykształcenia popełnia jakąś gafę, obsługując sąsiedni stolik, on z nudów obserwuje ją i widzi jej poczynania, i - jak to pan Darcy-jest pełen politowania. Szef ją gani przy klientach, a ona - pełna temperamentu - rzuca w sposób efektowny pracę. Darcy jest zaintrygowany jej osobą, ale traci ją na jakiś czas z oczu. W między czasie siostra Karola próbuje go uwieść. Darcy jest obojętny na jej zaloty, a na imprezie z okazji urodzin Karola znowu widzi Ją!


Tylko wiara prowadzi do cudu...

Offline

 

#27 2006-04-01 09:11:41

milosz
U¿ytkownik

Re: Nasz wspólny "fanfictuś"

Darcy jest obojętny na jej zaloty, a na imprezie z okazji urodzin Karola znowu widzi Ją!

Właśnie zaczęła pracę w firmie cateringowe, która obsługuje przyjęcie.
Karol rzuca mimochodem uwagę, że strasznie dużo ładnych dziewczyn dziś przyszło. Ale pan D. widzi tylko ją...
Ona jednak, zmęczona zaczepkami innych młodzieńców wogóle nie zwraca uwagi na dwoje brązowych oczu przyglądających się jej z zainteresowaniem i pewną nawet porządliwością....


[img]http://img113.imageshack.us/img113/9518/windelwinnie21df3bg.gif[/img]

Offline

 

#28 2006-04-01 13:24:16

Julianna
U¿ytkownik

Re: Nasz wspólny "fanfictuś"

Świetny pomysł z tą firmą cateringową! Muszę się głębiej zastanowić co dalej... a dzisiaj baaardzo boli mnie głowa. To efekt uboczny grypy, która powinna się już kończyć, a wydaje mi się że dopiero rozkwita we mnie :cry: . Oj, milosz, skąd wiedziałaś że on ma brązowe oczy??? smile No i oczywiście jest brunetem, prawda? Dorzuć jeszcze trzydniowy zarost (i włosy na klacie) i spadnę z krzesła! lol lol


Tylko wiara prowadzi do cudu...

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB