Ogród Jane Austen

Strona po¶wiecona Jane Austen

Nie jeste¶ zalogowany.

Og³oszenie

#1 2006-03-25 21:07:55

frycia
U¿ytkownik

KABARETY

lubicie kabarety? bo ja wprost uwielbiam ( nie to złe słowo ja je pochłaniam big_smile ) mój ulubiony to KABARET MORALNEGO NIEPOKOJU no poprostu cudeńko lol lol lol
a jakie sÄ… wasze ulubione??


,, życie to żart i wszystko temu dowodzi" (GG)

Offline

 

#2 2006-03-25 21:35:02

Diana
U¿ytkownik

Re: KABARETY

Ja kocham wszystkie!!! big_smile big_smile big_smile
KMN oczywiście, Grzegorz Halama, Hrabi, Ani Mru Mru, Mumio, łowcy.B, Elita, Rak, Grupa Mocarta, itd.
Poza tym, oczywiście wspaniały olsztyński konferansjer, czyli Piotr Bałtroczyk i rozkoszny Krzysztof Daukszewicz.
Maciek Stuhr! Ach! :oops:


Czym jest życie- snem jedynie...
GG: 9031506

Offline

 

#3 2006-03-25 21:47:59

frycia
U¿ytkownik

Re: KABARETY

taaaak Bałtroczyk lol
,,just a little bit of milk and a little bit of haney and you are like a fresh fruit from petrol station company" troche pokręciłam ale co tam ( to oczywiście nie jest twórczosc własna:-))
oj zgadzam sie, możnaby wymieniać długo, ale wpsomne jeszce o piosence łowców o dziewicy jest poprostu genialna lol lol lol


,, życie to żart i wszystko temu dowodzi" (GG)

Offline

 

#4 2006-03-25 22:02:40

Diana
U¿ytkownik

Re: KABARETY

Kocham też skecz Grupy Rafała Kmity pt. "Radio" w obu odsłonach! "Leć, Adaś, leć!"- do tej pory ryczę na tym ze śmiechu.
Artur Andrus i Krzysztof Piasecki też są fajni.
Na Olsztyńskich Letnich Sesjach Śmiechoterapii muszę być, to obowiązkowa impreza w moim kalendarzu! big_smile


Czym jest życie- snem jedynie...
GG: 9031506

Offline

 

#5 2006-03-25 22:29:10

Alison
U¿ytkownik

Re: KABARETY

Uwielbiam poczucie humoru Andrusa i Poniedzielskiego. U mnie the best is Mumio zdecydowanie, a dawniej Potem, no i teraz te co się z nich wykluło - chyba Hrabi to się nazywa.
A w ogóle to wychowana jestem na Dudku i Kabarecie Starszych Panów i są to dla mnie niedoścignione wzory, bo też i ludzie tej klasy chiba już wyginęli jako ci dinozaurzy... wink


Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyną, swoja, własna, niczyja, nie znana nikomu...

Offline

 

#6 2006-03-25 22:30:29

Kaziuta
U¿ytkownik

Re: KABARETY

Śmiech to zdrowie wiec śmieję się dużo i chyba za głośno, bo mój sąsiad jak słyszy mój śmiech to zaczyna gonitwę po kanałach TV i szuka gdzie jest coś śmiesznego.
Uwielbiam nieistniejący już niestety kabaret "Potem", a szczególnie "Bajki dla potłuczonych". Cytaty z tego kabaretu towarzysza mi na co dzień.
Oczywiści "Kabaret Starszych Panów" i "Kabaret Piwinica pod Baranami" to klasyka, którą kocham.
W maju wybieram się na kabaret "Hrabi" gdzie 1/2 członków (czyli 2 osoby) to dawny "Potem".
Bawi mnie "Kabaret Moralnego Niepokoju", "Ani Mru Mru", "Å‚owcy.B" i wszystkie inne przez Was wymienione.

Offline

 

#7 2006-03-25 22:32:27

Kaziuta
U¿ytkownik

Re: KABARETY

Aha! Zapomniałam o najważniejszym.
Bałtroczyk na prezydenta!!!
Może nie będzie lepiej, ale napewno śmieszniej.

Offline

 

#8 2006-03-25 23:00:19

Caitriona
U¿ytkownik

Re: KABARETY

Wymieniłyście wszystko co lubię big_smile Ani Mru Mru (Chińczyk i Tofik - uwielbiam!), Hrabi (wcześniej Potem -Bajki dla potłuczonych), łowcy.B, KMN, Poniedzielski, G.Poloczek z Kabaretu Rak, Kryszak, Andrus, Grupa Mocarta i oczywiście mój ukochany Wielki Prowadzący Bałtroczyk wink


The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

Offline

 

#9 2006-03-25 23:27:07

Jeanne
U¿ytkownik

Re: KABARETY

Ja też Ani Mru Mru (Wójcik&Wójcik rządzą wink ) i Moralnego Niepokoju ("Mała wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia czy mam przejść obok ciebie jeszcze raz?" lol )


"Lasy były dokoła. I pożółkłe liście
Jak blade meteory przez półmrok spadały."

[img]http://img232.imageshack.us/img232/821/kjykpa8.jpg[/img]

Offline

 

#10 2006-03-25 23:39:02

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: KABARETY

Wymieniłyście wszystko co lubię big_smile Ani Mru Mru (Chińczyk i Tofik - uwielbiam!), Hrabi (wcześniej Potem -Bajki dla potłuczonych), łowcy.B, KMN, Poniedzielski, G.Poloczek z Kabaretu Rak, Kryszak, Andrus, Grupa Mocarta i oczywiście mój ukochany Wielki Prowadzący Bałtroczyk wink

Wszystko wymienione sad Znowu sad
Dudek, POtemy, KMN, Trzej Tenorzy Polskiego Kabaretu


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#11 2006-03-26 10:03:27

frycia
U¿ytkownik

Re: KABARETY

ach ten kabarety.... lol
ale ja mam kolejne pytanko :oops:
pare razy padła nazwa kabaretu starszych panów. Od jakiegos czasu poluje, żeby je zdobyc na DVD. nie wiecie może gdzie mozna je dostac :?:


,, życie to żart i wszystko temu dowodzi" (GG)

Offline

 

#12 2006-03-26 10:25:27

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: KABARETY

Od czasu do czasu pojawiaja sie na Allegro.

http://www.allegro.pl/search.php?string … tegory=295


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#13 2006-03-26 11:14:49

Caitriona
U¿ytkownik

Re: KABARETY

Kocham też skecz Grupy Rafała Kmity pt. "Radio" w obu odsłonach! "Leć, Adaś, leć!"- do tej pory ryczę na tym ze śmiechu.

Też ten numer bardzo lubię big_smile Ale najbardziej kojarzę ich piosenkę "W starym kinie" - świetna.


The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

Offline

 

#14 2006-03-26 15:49:50

Kaziuta
U¿ytkownik

Re: KABARETY

ach ten kabarety.... lol
ale ja mam kolejne pytanko :oops:
pare razy padła nazwa kabaretu starszych panów. Od jakiegos czasu poluje, żeby je zdobyc na DVD. nie wiecie może gdzie mozna je dostac :?:

Nagrania DVD, które reklamują w telewizji widziałam ostatnio w EMPiKu. Cena nie była taka wygórowana ok. 28 zł. Płyty były 3 lub 4. Nie pamiętam.

Offline

 

#15 2006-03-26 16:28:19

Kaziuta
U¿ytkownik

Re: KABARETY

Zapomniałam jeszcze dodać kabaret "Tey" i Zenona Laskowika.
"Z tyłu sklepu warzywniczego" to dzisiaj klasyka, której najmłodsze pokolenia już nie rozumieją. Bo kto dziś pamięta zakupy z lat 80-tych?

Offline

 

#16 2006-03-26 16:40:48

Gosia
U¿ytkownik

Re: KABARETY

Kocham też skecz Grupy Rafała Kmity pt. "Radio" w obu odsłonach! "Leć, Adaś, leć!"- do tej pory ryczę na tym ze śmiechu.

Hehe, teraz faktycznie, jak widze jak Malysz skacze, to w myslach slysze: "Leć Adaś leeeeeć", trick ze skala w radiu jest swietny big_smile

A Laskowika to sie kiedys ogladalo, oj ogladalo, tak samo zreszta Pietrzaka.
"Czego?! ... Pan sobie zyczy?" wink


Z Południa na Północ:
http://forum.northandsouth.info/index.php

Offline

 

#17 2006-03-26 17:39:20

Diana
U¿ytkownik

Re: KABARETY

O tak! Laskowik jest super. Kocham ten filmik znad morza, jak przez telefon rozmawia on z mamÄ… i babciÄ…! lol


Czym jest życie- snem jedynie...
GG: 9031506

Offline

 

#18 2006-03-26 17:47:28

frycia
U¿ytkownik

Re: KABARETY

ja niestety znam tylko wyrywkowo laskowika pietrzaka i starszych panów :?
( cóż mogę się tlumaczyć wiekiem) no ale nie ma rzeczy których nie da sie nadrobić wink


,, życie to żart i wszystko temu dowodzi" (GG)

Offline

 

#19 2006-03-26 18:03:57

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: KABARETY

Bo kto dziś pamięta zakupy z lat 80-tych?

Ja!!! Ja!!! Ja!!!
Pamiętam jak moja sumienna mama, dla której nie było żadnego wytłumaczenia przy odwlekaniu zadania domowego zaciągnęła mnie i brata (młode pacholęta wówczas) do miejscowej "Spółdzielni", bo cukier rzucili i sprzedawali po kilogram na łebka. I jak mówiliśmy, że mamy dużo zadania, odpowiadała, że zadanie nie jest ważne. Usprawiedliwi nam big_smile


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#20 2006-03-26 21:58:40

Kazik
(Admin)

Re: KABARETY

Bo kto dziś pamięta zakupy z lat 80-tych?

Też doskonale pamiętam. Gdy kiedyś (nieświadom różnicy w "kolorach") kupiłem w odległym sklepie spory zapas zielonej herbaty zamiast normalnej, "gruzińskiej", to mama zaparzyła mi jedną, a widząc moją obrzydzoną minę straszyła że będę musiał sam wszystko wypić. Na szczęście ktoś z dalszej rodziny był amatorem takiej herbaty i kara mnie ominęła. smile


"Barbarzyńcami nazywamy tych, których zwyczaje różnią się od naszych" (Benjamin Franklin)

Offline

 

#21 2006-03-26 23:14:18

Kaziuta
U¿ytkownik

Re: KABARETY

A pamiętacie kolejki przed świętami po karpia, pomarańcze kubańskie i inne dobra. Zawiązywało się wtedy znajomości i kolejka stanowiła jedną rodzinę jednoczącą się w wystawaniu dóbr wszelkich. Miła atmosfera, uprzejmości, pogawędki itp. itd.

Offline

 

#22 2006-03-29 10:51:35

Ania
U¿ytkownik

Re: KABARETY

A pamiętacie co to jest SKLEP według duetu Laskowik-Smoleń: Stój Kliencie Lub Ewentualnie Poproś. lol lol

Offline

 

#23 2006-03-29 16:14:21

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: KABARETY

Zawiązywało się wtedy znajomości i kolejka stanowiła jedną rodzinę jednoczącą się w wystawaniu dóbr wszelkich.

A potem przy ladzie - prawo dżungli big_smile


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#24 2006-03-30 01:41:47

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: KABARETY

A był ju kabaret pod Wydrwigroszem?


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#25 2006-03-30 07:48:11

frycia
U¿ytkownik

Re: KABARETY

kurcze no właśnie już był :cry: no ale na pocieszenie w piątek jest mazurska noc kabaretowa big_smile big_smile big_smile


,, życie to żart i wszystko temu dowodzi" (GG)

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB