Ogród Jane Austen

Strona po¶wiecona Jane Austen

Nie jeste¶ zalogowany.

Og³oszenie

#1 2005-02-15 12:11:18

Loana
U¿ytkownik

Maślane oczka do posiadaczek Osiołka

Hejka!
Ostatnio dowiedziałam się od Dorotki, że po sieci krąży dobra wersja filmu Persuasion. I dlatego robię "maślane oczka" do wszystkich dziewczyn (tudzież chłopaków), które obsługują Emule, żeby poszukały i ściągnęły ten film. Będę bardzo wdzięczna smile.


JakieÅ› pytanko do mnie? loana@go2.pl
http://joanna-loana.deviantart.com/

Offline

 

#2 2005-02-15 19:53:12

dorotka
U¿ytkownik

Re: Maślane oczka do posiadaczek Osiołka

A ja się dołączam do prośby i też robię maślane oczka - powiedzcie, że mam dar przekonywania i znajdźcie ten film prooooszę!


Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

Offline

 

#3 2005-02-17 19:32:08

moniczek
U¿ytkownik

Re: Maślane oczka do posiadaczek Osiołka

A konkretnie to o jaką wersję Persuasion chodzi?? Bo ja znalazłam 2 - ale niestety nie wiem jakiej jakości zanim nie ściągnę 25% (co najmniej!)
:?:

Offline

 

#4 2005-02-17 20:34:53

Loana
U¿ytkownik

Re: Maślane oczka do posiadaczek Osiołka

Kazda bedzie dobra smile Uwielbiam zbierac filmy w roznych kopiach, zeby sobie potem najlepsze wybierac tongue


JakieÅ› pytanko do mnie? loana@go2.pl
http://joanna-loana.deviantart.com/

Offline

 

#5 2005-02-22 12:24:34

Sylwia
U¿ytkownik

Re: Maślane oczka do posiadaczek Osiołka

Jeżeli któraś będzie miała już ten filmik to prosiłabym o powiadoniemie chętnie bym go nabyła. smile Loana zapomniałam Ci jeszcze podziękowac za przesłanie Mi płytek z P&P. Wielkie dzięki kochana jesteś!! wink

Offline

 

#6 2005-02-22 12:34:35

ula
U¿ytkownik

Re: Maślane oczka do posiadaczek Osiołka

Please please weźcie i mnie pod uwagę!!! :mrgreen:

Offline

 

#7 2005-02-22 17:10:22

angelix
U¿ytkownik

Re: Maślane oczka do posiadaczek Osiołka

JA TEŻ PROSZĘ O TEN FILM, PROSZĘ ,PROSZĘ........ :cry: roll
BEATA

Offline

 

#8 2005-02-22 17:44:29

dorotka
U¿ytkownik

Re: Maślane oczka do posiadaczek Osiołka

I jak ci idzie ściąganie Monika? Bo widzę, że popyt rośnie big_smile


Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

Offline

 

#9 2005-02-22 18:53:09

ula
U¿ytkownik

Re: Maślane oczka do posiadaczek Osiołka

Dorotko, nie nadążam za Twoim logo lol lol lol lol ciągle myślę, że to ktoś nowy lol

Offline

 

#10 2005-02-23 15:26:08

sister
U¿ytkownik

Re: Maślane oczka do posiadaczek Osiołka

Dorotko, fajne te logasy smilesmilesmile

JA TEŻ POPROSZĘ TEN FILM!!!!

pisałam w innym poście, że ja w ogóle nie mam innych ekranizacji niż serial P&P i to, co ukazało się w gazetach, więc gdyby któraś z Was mogła mi pomóc w tej materii, to błagam o kontakt jbujnowska@wp.pl smile

Offline

 

#11 2005-02-23 20:54:00

moniczek
U¿ytkownik

Re: Maślane oczka do posiadaczek Osiołka

Z tym ściąganiem niestety nienajlepiej - idzie jak krew z nosa - i nie mam na mysli krwotoku wink
Pewnie zacznie dobrze zasysać dopiero w marcu, kiedy znów będę mieć "normalny " transfer - jeśli 128 kabepeesów można nazwać normalnym. wink
P.S. Dla wyjaśnienia - mam tą najgorszą (i najtańszą wink ) wersję neostrady, i spada mi transfer, jak ściągnę 7 giga, a to następuje zawsze w pierwszej dekadzie niesiąca, bo ja uwielbiam ściągać i filmy i muzę... :oops: Dlatego - cierpliwości :!:

Offline

 

#12 2005-02-24 08:46:03

sister
U¿ytkownik

Re: Maślane oczka do posiadaczek Osiołka

hihihi, ja też mam tą neostradę od niedawna. miałam fajne stałe łącze lokalnej sieci blokowej, ale koleś był jakiś nieodpowiedzialny i często mi padał internet, więc zmieniłam. Ale ja w sumie nic nie ściągam, bo nie umiem, więc mi wystarcza smile

Offline

 

#13 2005-02-24 15:42:23

dorotka
U¿ytkownik

Re: Maślane oczka do posiadaczek Osiołka

A tak sobie eksperymentowałam z tymi obrazkami, na razie robię przerwę.

Tez mam te neostradę, ale jeszcze nigdy mi sie nie zdarzyło przekroczyc limitu, moze nie ściagam aż tak dużo jak marudzi mój tata. wink


Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

Offline

 

#14 2005-08-07 02:26:22

Anonymous
Go¶æ

Re: Maślane oczka do posiadaczek Osiołka

Mam Perswazje ale ustawiam dziek bo ta wersja ,,osiolkowa'' ma przesuniecie w dzieku w stosunku do obrazu o parenascie minut.jak ustawie to dam cynk smile
pozdrawiam

 

#15 2005-08-13 14:20:43

demi
U¿ytkownik

Re: Maślane oczka do posiadaczek Osiołka

no właśnie mi się tez udało zdobyć tylko i wyłącznie ta wersję która ma paskudnie przesunięty dzwięk, w dodatku w różnych miejscach filmu są rózne wartości tego rpzesunięcia
i dlatego dołączam się do listy oczekujących na normalna wersję bo mam nadzieję że takowa się ukaza keidyś, może jakas gazetka zrobi nam miłą niespodziankę smile
jak byście miały dobra wersję to dajcie znać

Offline

 

#16 2005-08-14 19:02:38

Aga85
U¿ytkownik

Re: Maślane oczka do posiadaczek Osiołka

Jak da radę, to ja też chętnie dopiszę się do tej listy. Marzę by obejrzec "Perswazje" - wczoraj przeczytałam książkę i mam wielką chrapkę na ten film. Jak komuś uda się zdobyc tą ekranizację, to niech nie zapomni też o mnie. Będę baaarrrdzoo wdzięczna big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile

Offline

 

#17 2005-08-14 23:28:24

ingerin
U¿ytkownik

Re: Maślane oczka do posiadaczek Osiołka

Z ktorego roku polecacie ekranizacje

Offline

 

#18 2005-09-04 23:45:00

moniczek
U¿ytkownik

Re: Maślane oczka do posiadaczek Osiołka

Wiecie, że ja cały czas to ściągam... Spojrzałam właśnie na datę - od LUTEGO!!! Nie ma co, neostrada niezła jest... (co prawda z przerwami ściągam, ale naprawdę baaaaaardzo wolno idzie). Mam nadzieję, że jest to chociaż dobra kopia (jest dwupłytowa), bez przesuniętego dźwięku, bo jak nie to się załamię...

Offline

 

#19 2005-09-05 17:17:17

dorotka
U¿ytkownik

Re: Maślane oczka do posiadaczek Osiołka

Tu nawet nie chodzi o neostradę, bo ona jak chce to potrafi big_smile Po prostu jest niesamowicie mało źródeł. Też ściągałam, ale dałam sobie spokój, bo na mojej wersji dźwięk był kilku minut w tyle za obrazem. Mam dosyć - jak ktoś wreszcie dorwie normalną wersję, to niech da znać - zacznę skamleć tongue


Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB