Ogród Jane Austen

Strona po¶wiecona Jane Austen

Nie jeste¶ zalogowany.

Og³oszenie

#51 2006-03-20 23:42:51

Ania
U¿ytkownik

Re: Chłopcy i mężczyźni

Oj, nie piszcie o poranionych facetach, dla których jedynym lekarstwem jest miłość. Zawsze taka nuta drgała w moim sercu o wiele bardziej niż bym chciała i to nie tylko w odniesieniu do sztuki, ale i w życiu w ogóle. Dlatego w Buttlerze zdecydowanie wole diabelski błysk w oku i kpiący uśmieszek niż wypłakiwanie sie w ramiona Bell...

Offline

 

#52 2006-03-21 20:42:22

izek
U¿ytkownik

Re: Chłopcy i mężczyźni

ale ja wcale nie twierdzę, że dla takich mężczyzn miłość jest jedynym lekarstwem. Tu ostatecznie nie była. A jak w życiu Gable'a to nie wiem i szczerze mówiąc, to też wolę nie wiedzieć.
Za to masz rację, że diabelski błysk w oku i taka siła, że choćby nie wiadomo co i jak to sobie poradzi w każdej sytuacji - to był urok Retta Butlera big_smile


gg 5425654

Offline

 

#53 2006-03-21 21:02:40

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Chłopcy i mężczyźni

Oj, nie piszcie o poranionych facetach, dla których jedynym lekarstwem jest miłość.

Ale ja nie piszÄ™ nigdzie o lekarstwie itd.
Ale fakt, że istnieje TAKI facet, który wyglądał jak Clarc Gable, zachowuje się jak Rhett Butler i kocha jak pan Darcy - to jednak napawa optymizmem i nadzieją. big_smile


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#54 2006-03-21 22:54:34

Ania
U¿ytkownik

Re: Chłopcy i mężczyźni

Ajjaj! No jasne, ze napawa - jest o czym podumać nie tylko na paryskim bruku i pomarzyć :oops:

Offline

 

#55 2006-03-21 22:55:59

Ania
U¿ytkownik

Re: Chłopcy i mężczyźni

Ale fakt, że istnieje TAKI facet, który wyglądał jak Clarc Gable, zachowuje się jak Rhett Butler i kocha jak pan Darcy - to jednak napawa optymizmem i nadzieją. big_smile

Nie wiem jednak czy mozna żywić nadzieję, ze taki facet istnieje dziś... Dziś takich facetów już nie ma :cry: Sama pisałaś że reszta to podróby...

Offline

 

#56 2006-03-21 23:21:12

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Chłopcy i mężczyźni

Nie wiem jednak czy mozna żywić nadzieję, ze taki facet istnieje dziś... Dziś takich facetów już nie ma :cry: Sama pisałaś że reszta to podróby...

No fakt sad Ale ja zadowoliłabym się nawet i tą podróbą big_smile


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#57 2006-03-22 18:46:12

izek
U¿ytkownik

Re: Chłopcy i mężczyźni

kocha jak Darcy, czyli? Chodzi o to że się zajął Whikamem i Lydią, i że zmienił swoje postępowanie, i że zmienił zdanie w sprawie Bingleya i Jane i im pomógł?
zresztą OK - już w trakcie pisania sobie pomyślałam, że to niemało :oops:


gg 5425654

Offline

 

#58 2006-03-22 19:01:14

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Chłopcy i mężczyźni

kocha jak Darcy, czyli? Chodzi o to że się zajął Whikamem i Lydią, i że zmienił swoje postępowanie, i że zmienił zdanie w sprawie Bingleya i Jane i im pomógł?
zresztą OK - już w trakcie pisania sobie pomyślałam, że to niemało :oops:

Nie, po prostu kocha. Pomimo, a nie pod warunkiem big_smile


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#59 2006-03-22 20:10:52

izek
U¿ytkownik

Re: Chłopcy i mężczyźni

Ach, o takie kochanie chodziło big_smile


gg 5425654

Offline

 

#60 2006-03-22 20:14:51

GosiaJ
U¿ytkownik

Re: Chłopcy i mężczyźni


Nie, po prostu kocha. Pomimo, a nie pod warunkiem big_smile

Myślę, że tacy faceci istnieją. Nie jest ich wielu i trzeba szukać w powodzi Wickhamów, ale są :-)


Thorntonmania... nieustające apogeum uzależnienia.

Offline

 

#61 2006-03-22 21:27:32

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Chłopcy i mężczyźni

Myślę, że tacy faceci istnieją. Nie jest ich wielu i trzeba szukać w powodzi Wickhamów, ale są :-)

I właśnie dlatego napisałam, że to stwarza jakąś nadzieję big_smile


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#62 2006-03-22 21:33:37

milosz
U¿ytkownik

Re: Chłopcy i mężczyźni

Myślę, że tacy faceci istnieją. Nie jest ich wielu i trzeba szukać w powodzi Wickhamów, ale są :-)

I właśnie dlatego napisałam, że to stwarza jakąś nadzieję big_smile

taki dowcip mi się przypomniał - co to pointa była taka, że nawet jak juz taki jest to okazuje się być gejem :mrgreen: :mrgreen:


[img]http://img113.imageshack.us/img113/9518/windelwinnie21df3bg.gif[/img]

Offline

 

#63 2006-03-23 19:55:49

Ania
U¿ytkownik

Re: Chłopcy i mężczyźni

To było mniej wiecej tak: Czy istnieje facet, który jest czuły, wierny, szarmancki, kochajacy, wyrozumiały, delikatny (itp. itd.) O tak, ale dawno już ma swojego chłopaka! lol wink

Offline

 

#64 2006-03-23 19:59:43

Ania
U¿ytkownik

Re: Chłopcy i mężczyźni

I jeszcze... Mogę Ci Gosiu zadać niedyskretne pytanie: czy znasz takiego kogoś, bo ja tak... z powieści, ale to postacie fikcyjne - nawet nie dinozaury, tylko smoki...

Offline

 

#65 2006-03-24 00:34:41

GosiaJ
U¿ytkownik

Re: Chłopcy i mężczyźni

I jeszcze... Mogę Ci Gosiu zadać niedyskretne pytanie: czy znasz takiego kogoś, bo ja tak... z powieści, ale to postacie fikcyjne - nawet nie dinozaury, tylko smoki...

"Czuły, wierny, szarmancki, kochajacy, wyrozumiały, delikatny" - oczywiście że tacy faceci zdarzają się przede wszystkim w literaturze i co najwyżej w filmie. Ale ja chyba znam kogoś takiego prawdziwego :-)


Thorntonmania... nieustające apogeum uzależnienia.

Offline

 

#66 2006-03-24 15:03:24

Ania
U¿ytkownik

Re: Chłopcy i mężczyźni

Tylko pozazdrościć - oczywiście, jeśli jest w zasiegu!!! wink

Offline

 

#67 2006-03-25 20:12:16

GosiaJ
U¿ytkownik

Re: Chłopcy i mężczyźni

Tylko pozazdrościć - oczywiście, jeśli jest w zasiegu!!! wink

Ano jest :-)


Thorntonmania... nieustające apogeum uzależnienia.

Offline

 

#68 2006-03-25 20:25:34

Ania
U¿ytkownik

Re: Chłopcy i mężczyźni

Gratulacje, Szczęściaro!!! wink

Offline

 

#69 2006-03-25 20:37:27

GosiaJ
U¿ytkownik

Re: Chłopcy i mężczyźni

Gratulacje, Szczęściaro!!! wink

Dziękuję :-) Ale myślę, że takich facetów jest jeszcze trochę na tym świecie - co więcej, zauważam ich nawet w młodym pokoleniu, pozornie takim "luzackim i olewackim" :-)


Thorntonmania... nieustające apogeum uzależnienia.

Offline

 

#70 2006-03-25 20:46:41

Ania
U¿ytkownik

Re: Chłopcy i mężczyźni

Drażnię sie tylko. Oczywiście Gosiu, że są tacy mężczyźni, ale ja niestety w swoim zyciu nie miałam tyle szczęścia. Stąd może ta nuta sarkazmu. Wiesz, na zasadzie "niektóre romanse kończą się dobrze - inne, niestety, małżeństwem" :twisted:

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB