Ogród Jane Austen

Strona po¶wiecona Jane Austen

Nie jeste¶ zalogowany.

Og³oszenie

#26 2006-03-17 13:01:03

Alison
U¿ytkownik

Re: Ja Wam pokaze!

Mnie się podoba jak się oburza, kiedy ona wspomina o jego poskładanych w kostkę majtkach ;-)


Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyną, swoja, własna, niczyja, nie znana nikomu...

Offline

 

#27 2006-03-17 18:59:46

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Ja Wam pokaze!

Chyba zabrakło polotu dialogowego łebkowskiej. Podobno strasznie sie pokłóciły z Grocholą przy kreceniu II cześci, i Grochola powiedziała, że III zrobi sama i sama wybierze sobie scenarzystę big_smile No i jej nie wyszło.

Mnie osobiscie Grochola strasznie rozczarowała. uważam, że jest przereklamowana. Ale Film Nigdy w życiu uwielbiam. Osobiście uważam Stenkę za jedną z najlepszych polskich aktorek, o ile nie najlepszą. Byłam kiedyś na Makbecie z nią jako lady Macbeth (jego samego grał Domagarow). Bomba. Dała jej tyle życia, tyle energii, seksualności i zmysłowości, że nikogo nie wdziwiło, że Macbeth zatańczył tak jak ona mu zagrała.
NA filmy z nią idę w ciemno, tak samo jeśli ma to byc tylko dubbing. Biała Czarownica w kronikach Narnii to majstersztyk.


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#28 2006-03-17 20:23:51

Kaziuta
U¿ytkownik

Re: Ja Wam pokaze!

Święte słowa Aine, święte słowa.
Grochola jest stanowczo przereklamowana.
Nigdy w życiu świetne!!
I nie wiem czy wiecie, ale pierwsze kroki na scenie D.Stenka stawiała właśnie w Szczecinie w Teatrze Współczesnym, do którego jak mówi wraca do dziś z wielkim sentymentem.

Offline

 

#29 2006-03-17 21:16:05

Alison
U¿ytkownik

Re: Ja Wam pokaze!

Ja czytałam tylko tę jej trylogię i bardzo dobrze mi się to czytało. Nie wiem czemu się czepiacie. Film "Nigdy w życiu" generalnie mi się podobał, choć niektóre dowcipasy wydawały mi się nieco wymuszone. Na "ja wam pokażę" chyba się nie zdecyduję, bo juz po zajawkach było mi niedobrze....


Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyną, swoja, własna, niczyja, nie znana nikomu...

Offline

 

#30 2006-03-17 21:26:15

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Ja Wam pokaze!

A ja uwazam ze najlepsze co Grochola napisala - to felietony w Wysokich Obcasach i opowiadania


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#31 2006-03-18 01:11:17

ewelinka
U¿ytkownik

Re: Ja Wam pokaze!

Właśnie w miałam sie wybrać z mężem jutro na ten film, ale po waszych recenzjach mogę śmiało stwierdzić,że zmarnujemy tylko czas.
A myślałam,że jest wart obejrzenia.

Offline

 

#32 2006-03-18 01:20:46

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Ja Wam pokaze!

Ewelinko, każdy p[owinien wyrobić sobie zdanie sam, prawda? Może Ci się spodoba?


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#33 2006-03-18 01:56:54

GosiaJ
U¿ytkownik

Re: Ja Wam pokaze!

Byłam kiedyś na Makbecie z nią jako lady Macbeth (jego samego grał Domagarow). Bomba. Dała jej tyle życia, tyle energii, seksualności i zmysłowości, że nikogo nie wdziwiło, że Macbeth zatańczył tak jak ona mu zagrała.

Byłam również i miałam dokładnie takie same odczucia. Tak zawsze postrzegałam związek Makbeta i Lady Makbet - jako pełen namiętności, żaru, w którym on zrobi dla niej wszystko, bo jest nią kompletnie opętany - dlatego ta wizja sceniczna mnie zachwyciła. Stenka jest rzeczywiście rewelacyjna, powiem nawet, że jak wino - im starsza, tym lepsza :-) Chociaż Domogarow też idealnie wpasował się w rolę w przedstawieniu - był bardzo zmysłowym, ognistym, a potem porażonym nieszczęściem Makbetem.


Thorntonmania... nieustające apogeum uzależnienia.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB