Ogród Jane Austen

Strona po¶wiecona Jane Austen

Nie jeste¶ zalogowany.

Og³oszenie

#76 2006-03-12 14:23:14

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Zjazd fanek po raz drugi

A może zobaczymy co wtedy będą grać w kinach?
A domowych projekcji, moze najpierw zrobimy liste, a gdzies miesiac przed spotkaniem zrobi sie ankiete.
Ja proponuje Wichrowe Wzgórza z Mateuszem,
Bridget Jones i To właśnie miłość (we przeciwienstwie do innych filmow z Colinem, ten nie znudzi mi się nigdy:D)
P&P 95 z komentowaniem na bieżąco.

Pewnie jeszcze jakies propozycje wrzucÄ™ big_smile


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#77 2006-03-12 15:37:12

Margarett
U¿ytkownik

Re: Zjazd fanek po raz drugi

Z pewnością opowiadam się za propozycjami Aine, można jeszcze dorzucić kilka ekranizacji książek Jane


Marzenia przeżywane pod wpływem chwili tracą cały urok przy ich roztrząsaniu

Offline

 

#78 2006-03-12 15:43:56

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Zjazd fanek po raz drugi

W zasadzie zebrałyby się praktycznie wszystkie. Możnaby zagłosować która jest najmniej oglądana (zwykle bywają to Perswazje).
Albo może jako świeżą nowość - coś z seriali lub filmów kostiumowych. Tylko ja domagam się takich które się dobrze kończą!!!


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#79 2006-03-12 16:08:54

Georginia
U¿ytkownik

Re: Zjazd fanek po raz drugi

Migotko.. Cinema city wywalilo cala konkurencje,mamy tylko jedno gigantyczne kino.Wybacz mi ale Orzel to najbardziej dramatyczne kino w jakim bylam!krzesła stołowe,zero spadu więc zasłaniają ci ekran głowy innych ludzi....dramat!!!Nie jestem zwolenniczką masochizmu w kinie...

Co zas się tyczy filmów na zjeździe to faktycznie nie ma co zamykać się na cały dzień.

Słuchajcie tak w ogóle w maju (19 i 26) organizuje koncerty plenerowe w murach zamku.Może byście się skusiły na taki termin?Muzyka folkowa np 19 bałkańska, może być milusio:-)

Offline

 

#80 2006-03-12 16:45:04

GosiaJ
U¿ytkownik

Re: Zjazd fanek po raz drugi

A może zobaczymy co wtedy będą grać w kinach?
A domowych projekcji, moze najpierw zrobimy liste, a gdzies miesiac przed spotkaniem zrobi sie ankiete.
Ja proponuje Wichrowe Wzgórza z Mateuszem,
Bridget Jones i To właśnie miłość (we przeciwienstwie do innych filmow z Colinem, ten nie znudzi mi się nigdy:D)
P&P 95 z komentowaniem na bieżąco.

Na lato (bo o lecie mówimy, prawda?) zapowiadają m.in. drugą część "Piratów z Karaibów". Mnie tam pierwsza nie zachwyciła, ale mozna na Deppa popatrzeć, jak kto lubi :-)
Twoje propozycje są świetne :-) Ja dorzuciłabym jeszcze "DiU" 2005 oczywiście.


Thorntonmania... nieustające apogeum uzależnienia.

Offline

 

#81 2006-03-12 17:06:18

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Zjazd fanek po raz drugi

Migotko mnie nie chodziło o 24-godzinny maraton filmowy, a o miły przerywnik. Z tego co zauważyłam każda z nas lubi kino i filmy, więc taki wspólny wypad do kina, albo wieczorna domowa projekcja np P&P 95 lub 2005 z komentowaniem na bieżąco to chyba jakaś atrakcja.
Wyobraźcie sobie - klatka po klatce, ulubione sceny, dlaczego ta a nie inna itd.


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#82 2006-03-12 17:19:35

Diana
U¿ytkownik

Re: Zjazd fanek po raz drugi

Bardzo dobre propozycje podałyście do oglądania- "Piraci" są na dodatek w sam raz na takie spotkanie; ja chętnie obejrzałabym "Perswazje", a zresztą zobaczymy...
A jakie macie propozycje odnośnie konsumpcji? Piknik jak w "Emmie" może?


Czym jest życie- snem jedynie...
GG: 9031506

Offline

 

#83 2006-03-12 17:23:46

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Zjazd fanek po raz drugi

Proponuje potrawy w stylu Jane z epoki. Dlatego te kiecki też byłoby fajnie włożyć.


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#84 2006-03-12 17:51:41

GosiaJ
U¿ytkownik

Re: Zjazd fanek po raz drugi

Proponuje potrawy w stylu Jane z epoki. Dlatego te kiecki też byłoby fajnie włożyć.

OK, kiecki do toreb, przepisy pod pachę i wio na Toruń :-) Jakby co, mam "Księgę potraw Jane Austen".


Thorntonmania... nieustające apogeum uzależnienia.

Offline

 

#85 2006-03-12 19:00:56

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Zjazd fanek po raz drugi

Ja też nie mam, ale jak znajdę chwile czasu zrobie sobie projekt, uszyję kiecke, wrzucę kilka haftów.
Hmmm. Jak to prosto brzmi big_smile


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#86 2006-03-12 19:13:15

Margarett
U¿ytkownik

Re: Zjazd fanek po raz drugi

Eh... taki piknik w kieckach, to by było coś


Marzenia przeżywane pod wpływem chwili tracą cały urok przy ich roztrząsaniu

Offline

 

#87 2006-03-12 19:22:17

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Zjazd fanek po raz drugi

Migotko bijesz rekordy avatarowe, czy szukasz czegoÅ› nowego? big_smile
To już dzisiaj chyba 4 big_smile


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#88 2006-03-12 22:21:52

Kaziuta
U¿ytkownik

Re: Zjazd fanek po raz drugi

Dobra, dobra, nie tlumacz sie. Juz przepadlo! Alea acta est. wink

Gosiu nie bądź taka! Przecież my raki chyba sie rozumiemy bez zbędnych słów?

Offline

 

#89 2006-03-12 22:35:27

Gosia
U¿ytkownik

Re: Zjazd fanek po raz drugi

Kaziuta, ale to nie znaczy ze nie mozemy siebie czyms zaskoczyc wink


Z Południa na Północ:
http://forum.northandsouth.info/index.php

Offline

 

#90 2006-03-13 00:07:48

Kaziuta
U¿ytkownik

Re: Zjazd fanek po raz drugi

Ale ja naprawdę nie chciałam Was tak negatywnie :oops: zaskoczyć!!

Offline

 

#91 2006-03-13 10:22:51

Georginia
U¿ytkownik

Re: Zjazd fanek po raz drugi

Migotko,ja pamietam czasy kiedy byl tylko Orzel i Kopernik:-)mowie tylko,że Orzeł to nie jest wymarzone kino na maratony filmowe...
A propos spotkania jeszcze.Piknik fajna sprawa,zwłaszcza,że można się udać np na zamek dybowski,ewentualnie w rejony mojej katedry gdzie jest piekna alejka z kwitnacymi drzewami,miodzio!
Co z sukienkami?Bo ja mam sporo z haftami i wysokim stanem,takie rozne rozniste,az trudno bedzie sie zdecydowac;-)Tyle ze one sa wygrzebane gdzies w sklepach (trzeba miec oko:-) i nie sa stricto regencyjne,ale kilka jest hmmm.... bardzo epoowych i zblizonych do oryginalnych.
Moze po prostu wyszperajcie cos w sklepikach a la regencja, bo nie kazdy ma szanse sobie uszyc sukienke.tak chyba bedzie najlepiej.

Offline

 

#92 2006-03-13 11:54:07

Mag
U¿ytkownik

Re: Zjazd fanek po raz drugi

Kochane -Toruń jak najbardziej lol
Termin- myślę że się wpasuję- to bedzie weekendowe czy śródtygodniowe?
ja optujÄ™ jednak za weekendem!
Co do strojów i fryzury- pas- mam krótką czuprynę , a regencyjnych kiecek brak, mogę ewentualnie jakąś szukać, ale nie ręczę.
Mam nadzieję,że mnie nie wykluczycie za garderobe?[/url]


GG 6318358

Offline

 

#93 2006-03-13 12:23:48

Caitriona
U¿ytkownik

Re: Zjazd fanek po raz drugi

Proponuje potrawy w stylu Jane z epoki. Dlatego te kiecki też byłoby fajnie włożyć.

OK, kiecki do toreb, przepisy pod pachę i wio na Toruń :-) Jakby co, mam "Księgę potraw Jane Austen".

Oki, na piknik i potrawy się zgadzam i jestem bardzo za! Ale te kiecki... U mnie będzie problem i z szyciem i ze wszystkim wink
A i jeszcze jestem za "Piratami..." big_smile


The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

Offline

 

#94 2006-03-13 14:54:36

Margarett
U¿ytkownik

Re: Zjazd fanek po raz drugi


Co z sukienkami?Bo ja mam sporo z haftami i wysokim stanem,takie rozne rozniste,az trudno bedzie sie zdecydowac;-)Tyle ze one sa wygrzebane gdzies w sklepach (trzeba miec oko:-) i nie sa stricto regencyjne,ale kilka jest hmmm.... bardzo epoowych i zblizonych do oryginalnych.
Moze po prostu wyszperajcie cos w sklepikach a la regencja, bo nie kazdy ma szanse sobie uszyc sukienke.tak chyba bedzie najlepiej.

W jakim Ty sklepie znalazłaś takie sukienki??


Marzenia przeżywane pod wpływem chwili tracą cały urok przy ich roztrząsaniu

Offline

 

#95 2006-03-13 15:53:05

Georginia
U¿ytkownik

Re: Zjazd fanek po raz drugi

wszystkie kiecki są tzw 'letnie' więc mam je w letniej rezydencji,jak pojadę to pstryknę kilka fotek to zobaczycie jak wyglądają.
Co do zakupów to trzeba znać miejsca,większość tych kiecek jest totalnie nieżyciowa...tzn kupiłam je a potem się zaczęłam zastanawiać gdzie ja w tym będę chodzić,cóź pokusa była silniejsza....
A żeby było śmieszniej kupiłam je za grosze, np 30 zł;-) jakaś rzecena akurat była

Offline

 

#96 2006-03-13 16:28:33

Margarett
U¿ytkownik

Re: Zjazd fanek po raz drugi

no cóż może jednak warto przejść się po sklepach, chociaż wątpie w znalezienie czegokolwiek :?


Marzenia przeżywane pod wpływem chwili tracą cały urok przy ich roztrząsaniu

Offline

 

#97 2006-03-13 20:14:20

Diana
U¿ytkownik

Re: Zjazd fanek po raz drugi

No, myślę, że nie muszą być tak całkiem te suknie z epoki. Może trochę w tym stylu, to wystarczy, jak sądzę. Albo dodatki mogą być ciekawe.
Jak znam siebie, to w końcu rzucę te kiecki w diabły i przywdzieję dresik- dla wygody. wink


Czym jest życie- snem jedynie...
GG: 9031506

Offline

 

#98 2006-03-13 21:31:41

Kaziuta
U¿ytkownik

Re: Zjazd fanek po raz drugi

Też mi się tak wydaje, że skończy sie na polarku lub dresiku. Bo gdzie miałybyśmy w tych sukniach wystąpić? W kinie? W knajpeczce? Na spacerze po Toruniu? Czy na strzelaniu z łuku?
Suknie sa w tym wypadku chyba troche niepraktyczne.

PS. Dzisiaj grzebałam po internecie szukając kreacji wieczorowej (wesele) i znalazłam suknię bardzo z epoki ale cena mnie powaliła i leżę pod biurkiem do tej pory. UWAGA - 5300 zł!
Tak, tak 5300 nie 530!

Offline

 

#99 2006-03-13 21:36:21

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Zjazd fanek po raz drugi

Dziewczyny przecież nikt nikogo nie zmusza do sukien. Przecież gdy ktoś coś chce - nie ma dla niego przeszkód. Ani krótkie włosy (ja tez mam w fazie odrastania), ani braki w sklepach czy brak umiejętności.
Rzuciłam propozycją, która wcale nie musi być akceptowana. Mamy się czuć DOBRZE, prawda? Jeśli to oznacza ubranie się w dżinsy, dresik, top, czy też zgrzebny worek - to tak się ubieramy. Podejrzewam że jedynie naturyzm nie wchodzi w grę, głównie ze względu na to, że będziemy się poruszać w miejscach publicznych.


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#100 2006-03-13 21:40:27

Kaziuta
U¿ytkownik

Re: Zjazd fanek po raz drugi

Alez my sie nie czujemy zmuszane, chciałybyśmy tylko osiągnąć tzw. konsensus. smile

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB