Ogród Jane Austen

Strona po¶wiecona Jane Austen

Nie jeste¶ zalogowany.

Og³oszenie

#1 2006-06-09 19:08:47

KatA
U¿ytkownik

Zamknąć pogaduchownie

Patrzac na zawartosc tematyczna w pogaduchowni nie widze sensu jej istnienia na tej stronie. Moim zdaniem to nie jest miejsce na taki misz masz nie zwiazany zupelnie z czasami, tworczoscia JA. Dobrze ze zainteresowane pogaduchami osoby znalazly swoje NOWE miejsce. Jestem za zamknieciem tego dzialu.
Proponuje ankiete "TAK za zamknieciem" - mam nadzieje ze sie pojawi.

Offline

 

#2 2006-06-09 21:01:50

Julianna
U¿ytkownik

Re: Zamknąć pogaduchownie

jeśli ci nie odpowiada to po prostu nie zaglądaj do pogaduchowni. są tacy, którym sprawia przyjemność rozmowa również na inny temat i tacy, którzy lubią dowiadywać się na temat innych rzeczy. ja uwielbiam pogaduchownię i twoja ankieta pt. "Zamknąć pogaduchownię" jest po prostu głupia. ps. chcesz "zebrać" punkty u Kazika, któremu ona też nie odpowiadała, czy też tak sama z siebie jesteś "nadgorliwa"???


Tylko wiara prowadzi do cudu...

Offline

 

#3 2006-06-09 21:18:05

Alraune
U¿ytkownik

Re: Zamknąć pogaduchownie

Proponuję powiedzieć NIE ankiecie - po co to komu? Skoro nowy admin tego forum nie zlikwidował działu Pogaduchownia, znaczy to, że ów dział ma rację bytu. Nie zgodzę się ze stwierdzeniem, że miały tu miejsce rozmowy o niczym - takie pogaduszki obecnie widzę na nowym forum; nie odpowiada mi poziom tego nowego, dlatego wolę wrócić tu i mam nadzieję, że nie będę jedyna. Kato, jeśli nie odpowiada Ci Pogaduchownia, nie zaglądaj tu. Rozpocznij ciekawy wątek w dziale o twórczości Jane Austen - z przyjemnością podyskutuję wink


He's more myself than I am... Whatever our souls are made of, his and mine are the same.

Offline

 

#4 2006-06-09 23:57:13

Vasco
Administrator

Re: Zamknąć pogaduchownie

Ankiecie mówię nie. Jeżeli ktoś nie chce czytać tego co jest tutaj, to po prostu niech tego nie robi smile Pogaduchy zostaną także dlatego, aby reszta działów była bardziej merytoryczna (zawsze można będzie komuś powiedzieć, że z takimi tekstami to do pogaduchowni!). Jak offtopikować, to właśnie tu.

To, że czegoś nie zlikwidowałem nie oznacza, że to coś zostanie. Pamiętajcie, że jestem tu nowy, nie wszystko jeszcze obejrzałem smile

Proszę się wystrzegać _negatywnych_ opinii na temat http://forum.northandsouth.info!!! Myślę, że nie trzeba nam nowych wrogów. Tam także są wielbicielki Jane Austen i myślę, że co jak co, to zgoda nam nie zaszkodzi.

Offline

 

#5 2006-06-10 00:37:13

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Zamknąć pogaduchownie

Proszę się wystrzegać _negatywnych_ opinii na temat http://forum.northandsouth.info!!! Myślę, że nie trzeba nam nowych wrogów. Tam także są wielbicielki Jane Austen i myślę, że co jak co, to zgoda nam nie zaszkodzi.

Negatywnych opinie nie są brane pod uwagę. Ale jedynie w formie konstruktywnej krytyki, która przejdzie w powolne uwielbienie - jak zawsze wink

Kato w zasadzie jeśli tak dbasz o "czystość rasową" forum, to dlaczego sama nie stworzysz nowych watków? Nie uczestniczysz w dyskusjach?
W zasadzie to ja to nawet rozumiem. Niektórzy ludzie bywają wiecznymi malkontentami. Ale skoro tak nas nie znosisz, to dlaczego z nami rozmiawiasz? No tak, wycofuję pytanie. Ty z nami nie rozmawiasz. Ale jak pies ogrodnika - sama nie rozmawiasz w Pogaduchowni i nie chcesz by inni rozmawiali.


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#6 2006-06-10 08:30:53

KatA
U¿ytkownik

Re: Zamknąć pogaduchownie

Uwazam ze warto podyskutowac na temat zmian na stronie. Zostalismy do tego niejako zaproszeni w mailach od Kazika.
Zamknął on forum dosc gwaltownie - wlasnie z powodu dysproporcji tematycznej w zawartosci innych watków i pogaduchowni. Nie udalo mi sie wyrazic opini przed zawieszeniem komentarzy wiec robię to teraz. Ankieta moim zdaniem da szanse wyrazenia opini wszystkim tu zagladajacym. I (moze) ostatecznie zakonczy dyskusje nad tym dzialem.
Zarzucono mi dazenie do "czystosci rasowej". Uwazam ze jest tyle mozliwosci rozmowy na tematy nie zwiazane z JA i okolicami, ze nie rzeba tego robic na tej stronie. Nie wiem do konca po co pogaduchownia zostala powolana, ale sadze ze chodzilo o luzne dyskusje i komentarze dotyczace jednak JA.
Wchodzac do pogaduchowni widze bardzo duzo tematow - poniewaz wiekszosc nie wzbudza mojej ciekawosci do nich nie zaglÄ…dam. Moja strata. Jednak w tych pominietych watkach przewijaja sie informacje ciekawe i dotyczace JA. Szkoda ze nie sa osobnym tematem w zasadniczych czesciach Salonu.
W przypadku zostawienia pogaduchowni moze warto zastanowic sie nad tresciami jakie maja tam racje bytu. Albo moze znajdzie siÄ™ "Moderatorka mogÄ…ca:
- przesuwać lub usuwać posty nie na temat

Offline

 

#7 2006-06-10 09:25:53

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Zamknąć pogaduchownie

Albo moze znajdzie siÄ™ "Moderatorka mogÄ…ca:
- przesuwać lub usuwać posty nie na temat

Ciekawe czyją kandydaturę masz na myśli... :twisted:

Wiesz, może ja źle szukam, ale ankiety żadnej nie widzę. Za dużo gadasz, za mało robisz. To raz.
Po drugie, nie chce mi się właście z Tobą rozmawiać na temat przyszłości forum, bo aniś mi brat, ani swat. Akurat nie stanowisz dla mnie partnera do takich rozmów. Przykro mi, ale tak jest.
Przez blisko rok aktywnej bytności na forum i stronie, zapamiętałam Cię jako wiecznego outsidera, autorki postów pełnych krytyki i pretensji. Byłaś w zasadzie jednym z tych "cichych" forumowiczów, liczba postów mówi sama za siebie. I nie pisz, że przez 1,5 roku Twojej bytności, nie było ciekawych tematów, że jedynie JA Cię interesuje, bo było mnóstwo ciekawych tematów o JA, jej twórczości i ekranizacjach na ich podstawie.
Teraz nagle sie odezwałaś za zasadzie "przykleiło się "coś" do okrętu i mówi "płyniemy". Chęć władzy? No to podlizuj się dalej, może coś z tego wyjdzie.
Ale kochana, skoro tak nas nie znosisz, skoro masz o nas tak złe zdanie, to po kiego grzyba jakakolwiek ankieta, w ogóle po co chcesz z nami rozmawiać?
To nie trzyma siÄ™ kupy.


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#8 2006-06-10 10:26:38

Alraune
U¿ytkownik

Re: Zamknąć pogaduchownie


Proszę się wystrzegać _negatywnych_ opinii na temat http://forum.northandsouth.info!!! Myślę, że nie trzeba nam nowych wrogów. Tam także są wielbicielki Jane Austen i myślę, że co jak co, to zgoda nam nie zaszkodzi.

Hola hola big_smile! Nie chodziło mi o forum.northandsouth.info!!! O istnieniu tego forum nie miałam pojęcia. Myślałam o http://janeausten.pun.pl/ , założonym przez Gunię. Forum N&S, z tego co widzę, jest ciekawe, i muszę się z nim lepiej zapoznać. Wypraszam sobie imputowanie mi, jakobym miała wyrażać negatywne opinie o tamtym forum wink
Kato, jesteś chyba jedyną - jak na razie - użytkowniczką, której przeszkadza Pogaduchownia, choć nie potrafisz wyjaśnić swoich motywacji. Jak już pisałam, nie zaglądaj tu, jeśli Ci to nie odpowiada. Ale nie zmusisz ludzi, żeby rozmawiali na z góry narzucony temat. Nie zmusisz ich, żeby każda wypowiedź choćby luźno nawiązywała do Jane Austen. To już nie jest cenzura - to jest totalitaryzm i despotyzm. Nie tędy droga.


He's more myself than I am... Whatever our souls are made of, his and mine are the same.

Offline

 

#9 2006-06-10 11:16:02

Gumisio
U¿ytkownik

Re: Zamknąć pogaduchownie

Zostalismy do tego niejako zaproszeni w mailach od Kazika.

Ja odniosłam wrażenie, że mailach od Kazika zostaliśmy wyproszeni. A co do naszych rozmów na www.janeausten.pun.pl - to jeśli się komuś nie podobają, może w nich nie uczestniczyć, ale byłoby mile widziane, żeby na nas nie najeżdżał. Alraune - czy wyszłaś z jakąś inicjatywą? Nie. Nic nie zrobiłaś, a krytykujesz. Taki wysoki jest Twój poziom intelektualny? Szkoda, że Twój poziom kultury nie jest równie wysoki, bo gdyby był nie zaczęłabyś nas obrażać, lub przynajmniej powiedziałabyś nam to w twarz.
Serdeczne pozdrowienia,
Gunia


Agnieszka

Offline

 

#10 2006-06-10 11:24:58

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Zamknąć pogaduchownie

Gumiś, spoko-spoko. Bez nerwów, bo w słowach Alraune jest troche racji. A przecież ona nie zna historii naszych forow i nie wie, że w zasadzie Twoje miało zbyt krótki staż, i w zasadzie zaraz potem się przeniosłyśmy na Północ i Południe (włącznie z samą administratorką wink )
Zanim zaczniemy sobie wszystkie skakać do oczu, może tak siądziemy sobie wspólnie wirtualnie do czekolady, dostarczymy endorfin do mózgu i będziemy się cieszyć z tego co mamy?


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#11 2006-06-10 11:52:13

Vasco
Administrator

Re: Zamknąć pogaduchownie

Oczywiście, że wolno, a nawet trzeba dyskutować o zmianach na stronie. Tylko z doświadczenia wiem, że nawet na wybitnie merytorycznym forum potrzebny jest jakiś luźniejszy dział, gdzie ludzie mogą sobie pogadać na ogólniejsze tematy, poznać się lepiej itd. Pewnie, że lepiej jakby wszystkie wątki i wypowiedzi były na temat. Ale to jest niemożliwe. Nie twierdzę, że kiedyś nie wprowadzę pewnych obostrzeń - na razie poobserwuję jak to wygląda.

Alraune: sorki za imputowanie. Zmień sobie linka w mojej wypowiedzi na forum Guni, ok?

Ogólnie: nie kłóćmy się na zasadzie: moje forum jest fajne, a inne są be. To do niczego nie prowadzi. Dobrego znaczy sie smile Tak samo postarajmy się nie najeżdzać na siebie osobiście.

Offline

 

#12 2006-06-10 12:13:59

caroline
U¿ytkownik

Re: Zamknąć pogaduchownie

Forum Jane stało się miejscem spotkań ludzi, którzy się znają i lubią, o Jane mieliby rozmawiać tu a o innych rzeczach na innych stronach? To tak jakby o polityce rozmawiać w kawiarni nr1, ale już do dyskusji o kuchni francuskiej - wstajemy, wychodzimy i idziemy do kawiarni nr2. Od strony praktycznej - Pogduchownia powstała, by opanować szalejące offtopy w wątkach związanych z Jane Austen. Uważam tę decyzję poprzedniego administratora za bardzo dobrą. Dyskusje off są nieuniknione i musi być miejsce do ich prowadzenia. Nawet skrajnie wyspecjalizowane fora je posiadają.

Offline

 

#13 2006-06-10 12:26:08

Gumisio
U¿ytkownik

Re: Zamknąć pogaduchownie

Gumiś, spoko-spoko. Bez nerwów, bo w słowach Alraune jest troche racji. A przecież ona nie zna historii naszych forow i nie wie, że w zasadzie Twoje miało zbyt krótki staż, i w zasadzie zaraz potem się przeniosłyśmy na Północ i Południe (włącznie z samą administratorką wink )
Zanim zaczniemy sobie wszystkie skakać do oczu, może tak siądziemy sobie wspólnie wirtualnie do czekolady, dostarczymy endorfin do mózgu i będziemy się cieszyć z tego co mamy?

Aine... Ja jeszcze nie jestem zdenerwowana... O nie... A w słowach Alraune było trochę więcej niż trochę racji, bo odkąd przeniosłyśmy się do GosiJ, to tam gadamy o dziwnych rzeczach n.p., jak już wspominałam, bokserkach w Pokemonki, ale nie podoba mi się to, że ona traktuja nas z góry. Ale dla Ciebie, Aine, kochanie, zrobię wszystko... big_smile


Agnieszka

Offline

 

#14 2006-06-10 12:26:31

caroline
U¿ytkownik

Re: Zamknąć pogaduchownie


Proszę się wystrzegać _negatywnych_ opinii na temat http://forum.northandsouth.info!!! Myślę, że nie trzeba nam nowych wrogów. Tam także są wielbicielki Jane Austen i myślę, że co jak co, to zgoda nam nie zaszkodzi.

smile
Vasco, przede wszystkim dzięki za uruchomienie forum. Ta stronka go potrzebuje. Dzięki również za wszelkie gesty życzliwości i zainteresowania wobec dawnych użytkowniczek smile Szczególnie wizytę na northandsouth i umieszczenie odnośnika do forum GosiJ tu na forum i stronce głównej. Jestem pewna, że z korzyścią dla starych, nowych, przyszłych użytkowników obie stronki wypracują w końcu jakąś metodę działania.
smile
Nie wierzę, że prawdziwe wielbicielki Jane Austen mogą chcieć robić sobie gdziekolwiek wrogów. Po stronie uczestniczek northandsouth jest może rezerwa i nieufność spowodowana stylem, w jakim pożegnano nas tutaj, ale na pewno nie wrogość wobec jakichkolwiek wielbicielek Jane.
smile
Coś złego przydarzyło się tej stronce i echo tego odbija się na tym forum, takich postów pełnych jadu tu wcześniej nie było. Jak można na samym początku nowego otwarcia foum zażądać likwidacji miejsca ważnego dla innych uzytkowniczek? O względach praktycznych napisałam wyżej.
Dziewczyny kryzys minął, wiele się tu na pewno zmieni, ale miejmy nadzieję, że miła atmosfera powróci. Wszystko zależy od nas.
big_smile

Offline

 

#15 2006-06-10 12:34:39

Alraune
U¿ytkownik

Re: Zamknąć pogaduchownie

Zostalismy do tego niejako zaproszeni w mailach od Kazika.

Ja odniosłam wrażenie, że mailach od Kazika zostaliśmy wyproszeni. A co do naszych rozmów na www.janeausten.pun.pl - to jeśli się komuś nie podobają, może w nich nie uczestniczyć, ale byłoby mile widziane, żeby na nas nie najeżdżał. Alraune - czy wyszłaś z jakąś inicjatywą? Nie. Nic nie zrobiłaś, a krytykujesz. Taki wysoki jest Twój poziom intelektualny? Szkoda, że Twój poziom kultury nie jest równie wysoki, bo gdyby był nie zaczęłabyś nas obrażać, lub przynajmniej powiedziałabyś nam to w twarz.
Serdeczne pozdrowienia,
Gunia

Guniu, byłoby miło, gdybyś przeczytała mój post jeszcze raz, z większym zrozumieniem. Nie znasz mnie i nie życzę sobie podobnych uwag na temat mojego poziomu intelektualnego i mojego poziomu kultury. Na jakiej podstawie i jakim prawem wydajesz takie opinie na mój temat? Ani jednym słowem nie obraziłam Ciebie ani Twojego forum - stwierdzenie, że forum mi nie odpowiada, jest opinią subiektywną, do której mam prawo po zapoznaniu się z jego zawartością. Nie uczestniczę w tamtych dyskusjach, bo nie czuję takiej potrzeby, nie jestem też osobą, która niczym Filip z konopi wyrywa się na przypadkowym forum z miażdżącą krytyką, nie mając nic więcej do powiedzenia. W twarz mogę się Tobie wypowiedzieć na temat Twojego forum, jeśli kiedykolwiek się spotkamy, tymczasem miałabym ochotę pogłaskać Cię po główce i powiedzieć "uspokój się, dziecko", jako że jestem dość wredna z natury wink . Nie zrobię tego, ponieważ nie widzę sensu w rozpętywaniu wirtualnych konfliktów. To tyle. Pozdrawiam i życzę owocnej refleksji.


He's more myself than I am... Whatever our souls are made of, his and mine are the same.

Offline

 

#16 2006-06-10 12:41:57

Alraune
U¿ytkownik

Re: Zamknąć pogaduchownie

A w słowach Alraune było trochę więcej niż trochę racji, bo odkąd przeniosłyśmy się do GosiJ, to tam gadamy o dziwnych rzeczach n.p., jak już wspominałam, bokserkach w Pokemonki, ale nie podoba mi się to, że ona traktuja nas z góry. Ale dla Ciebie, Aine, kochanie, zrobię wszystko... big_smile

Może podyskutujemy na ten temat bezpośrednio? To trochę irytujące, widzieć wypowiedzi na swój temat w trzeciej osobie. Nie traktuję nikogo z góry, ubzdurałaś to sobie i rozpowszechnianie takiej opinii jest dla mnie dość krzywdzące, nie uważasz?
Rany, człowiek wraca po miesięcznej przerwie do niegdyś przyjaznego miejsca w sieci, a tu takie kabarety :?


He's more myself than I am... Whatever our souls are made of, his and mine are the same.

Offline

 

#17 2006-06-10 19:30:34

Gumisio
U¿ytkownik

Re: Zamknąć pogaduchownie

O.K. Ty mnie nie traktujesz z góry?

Nie zgodzę się ze stwierdzeniem, że miały tu miejsce rozmowy o niczym - takie pogaduszki obecnie widzę na nowym forum; nie odpowiada mi poziom tego nowego(...)

I nie życzę sobie, żebyś mówiła do mnie "dziecinko", ponieważ to też jest dla mnie przejawem patrzenia z gry.
Dziękuję pięknie i nie mam ochoty nic więcej od Ciebie usłyszeć. Koniec dyskusji.


Agnieszka

Offline

 

#18 2006-06-10 20:09:14

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Zamknąć pogaduchownie

O.K. Ty mnie nie traktujesz z góry?

Nie zgodzę się ze stwierdzeniem, że miały tu miejsce rozmowy o niczym - takie pogaduszki obecnie widzę na nowym forum; nie odpowiada mi poziom tego nowego(...)

I nie życzę sobie, żebyś mówiła do mnie "dziecinko", ponieważ to też jest dla mnie przejawem patrzenia z gry.
Dziękuję pięknie i nie mam ochoty nic więcej od Ciebie usłyszeć. Koniec dyskusji.

Guniu poczekaj kilka dni i przeczytaj posty Alraune jeszcze raz, spokojnie.
Nie szukaj wrogów tam gdzie ich nie ma.
Od Mandragory usłyszałaś konstruktywną krytykę. To była krytyka, nie zadzieranie nosa, czy traktowanie z góry. Poza tym Alraune krytykowała PRZEDMIOT nie osobę. Ty w ferworze dyskusji zaczęłaś krytykować osobę, której przecież wcale nie znasz.
Spokojnie przyglądnij się postom na tym forum, zanim odpowiesz, bo pośpiech jest złym doradcą, a młodość jedynie sprawia, ze piszesz zanim tak naprawde sie zastanowisz. To że masz złe skojarzenia z autorką tego watku, nie znaczy, że wszyscy są tacy kłótliwi.

Gumisiu kochany zanim cokolwiek napiszesz Alraune - błągam Cię, zastanów się, bo ja rozumiem jej słowa zupełnie inaczej niż Ty. Czy chcesz żeby KatA wygrała? Przecież to wyglada jak zagranie wampira eneretycznego. Ona się żywi naszą niezgodą, nie widzisz tego?
Nie dawaj jej satysfakcji!!!


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#19 2006-06-11 09:33:06

Justyna
U¿ytkownik

Re: Zamknąć pogaduchownie

Witam.
Aine.Drink chłodzi się.Tak trzymać. big_smile


Elisa: Signor Conte calmatevi,
Conte: Eh, Signori, il Conte Ristori vuole questa donna... Che scandalo!!! La verità Elisa...... la verità,

Offline

 

#20 2006-06-11 13:09:00

Gumisio
U¿ytkownik

Re: Zamknąć pogaduchownie

Dobrze... :oops: Nie będę wamiprem... I nie dam mu satysfakcji... W takim razie, czy zechciałbyś mi wybaczyć Alraune moje obraźliwe i pochopne wypowiedzi?


Agnieszka

Offline

 

#21 2006-06-11 13:41:20

Alraune
U¿ytkownik

Re: Zamknąć pogaduchownie

Jeśli tylko Twoje pytanie jest szczere - oczywiście. Peace, Gumisiu big_smile
Rzecz jasna nadal jestem za pozostawieniem Pogaduchowni - chociaż i tak dyskusje przeniosły się na nowe forum... Zobaczymy, jak się to wszystko rozwinie. Byle bez animozji wink


He's more myself than I am... Whatever our souls are made of, his and mine are the same.

Offline

 

#22 2006-06-11 19:17:34

Jeanne
U¿ytkownik

Re: Zamknąć pogaduchownie

Pogaduchownia niech zostanie. Chociaż i tak nowe forum będzie chyba bardziej oblegane....


"Lasy były dokoła. I pożółkłe liście
Jak blade meteory przez półmrok spadały."

[img]http://img232.imageshack.us/img232/821/kjykpa8.jpg[/img]

Offline

 

#23 2006-06-12 07:36:08

KatA
U¿ytkownik

Re: Zamknąć pogaduchownie

Wydaje mi się, że wątek dyskusji na temat zamknięcia Pogaduchowni nieco zmienił kierunek. Nie bedę komentowała osobistych przycinków forumkowiczek do mojej osoby.
Vasco powiedział "Pewnie, że lepiej jakby wszystkie wątki i wypowiedzi były na temat. Ale to jest niemożliwe. Nie twierdzę, że kiedyś nie wprowadzę pewnych obostrzeń - na razie poobserwuję jak to wygląda."
Dla mnie ta wypowiedz jest bardzo ważna. Ta dyskusja miła pokazać rózne opinie na temat funkcjonowania i zawartości pogaduchowni. Puki co padło zbyt mało uwag merytorycznych.
Dla mnie istotne jest, aby ciekawe wątki zwiazane jednak z JA były wyodrębnione. Nawet w Pogaduchowni.
A ankieta się nie uruchomiła. Zresztą może to lepiej, warto najpierw się zoriętować czy jest potrzebna. W tej chwili jestem pewna, że TAK. Choćby po to żeby dać mi miażdzącą krytykę.

Offline

 

#24 2006-06-12 11:59:21

Kika
U¿ytkownik

Re: Zamknąć pogaduchownie

Jeszcze trudno jest mi tutaj powrócić... jednak bólu nie jest tak łatwo się pozbyć... potrzeba czasu.... Cieszę się, że stronka przetrwała.... była moim pierwszym miejscem gdzie znalazłam pokrewne dusze... i więcej wiadomości o ulubionej JA...
Jeżeli chodzi o dział pogaduchownia, to moim zdaniem nie ma co dyskutować o jego pozostawieniu, gdyż ściśle wiąże się on z naszą bytnością na tym forum... tutaj nasze więzy zostawały zacieśniane.... tutaj poznawałyśmy się.....
widzę, że nowy administartor strony próbuje nas do siebie przekonać i z mojego punktu widzenia powoli udaje mu się ta trudna sztuka.... poczekamy zobaczymy co z tego wyniknie....

w tym miejscu chciałabym to powiedzieć:
Ogromnie Wielkie dzięki dla GosiJ za SALON..... big_smile


gg 2775021

Offline

 

#25 2006-06-12 16:00:16

Gumisio
U¿ytkownik

Re: Zamknąć pogaduchownie

No to zgoda, Alraune! http://www.janeausten.pun.pl/img/smilies/beer.gif
I wytłumacz mi KatO jakim sposobem mamy je wyodrębniać, skoro w niemal każdym temacie są jakieś informacje o J.A. i skąd mamy widzieć, czy te informacje zainteresują Ciebie, skoro nawet swoją pozycją w tej dyskusji pokazujesz, jak bardzo Twoje gusta różnią się od naszych własnych opinii i odczuć?


Agnieszka

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB