Ogród Jane Austen

Strona po¶wiecona Jane Austen

Nie jeste¶ zalogowany.

Og³oszenie

#1 2004-12-28 02:33:25

Marianna
U¿ytkownik

Nie tylko w Amazon

To bardzo dobrze, że jest taki dział. Niektóre produkty można kupić tylko tam. Ale np. wszystkie powieści w oryginale można nabyć w polskich księgarniach (nie tylko językowych) za jedyne 10 zł -wyd. Pinguin- dokładnie takie same jak na Amazonie.
"Księga potraw Jane Auten" jest dostępna w wersji polskojęzycznej (wyd. przez Prószyńskiego w 1998-więc pewnie trochę trudna do zdobycia, ale chyba nie aż tak bardzo, bo ja ją niedawno nabyłam).
W Pasażu na onecie można znaleźć wersję dźwiękową:Jane Austen .The Comlete work,za 149,99. Nie wiem jak zmieścili wszystko na jednej płycie. W Merlinie natknęłam się kiedyś na Dumę, czytaną przez Jaonne David (na 3 lub 4 płytach).
Jeśli ktoś jest spragniony gadżetów związanych z JA, takich jak np. zestaw papeterii z pórem (19 $) to może je znaleźć na :http://www.erasofelegance.com/acatalog/Clearance.html
Ale jeśli komuś na czymś zależy, to na pewo sam sobie poradzi ze znalezieniem. tongue

Offline

 

#2 2004-12-28 15:08:16

dorotka
U¿ytkownik

Re: Nie tylko w Amazon

Marianna, chyba jesteś najbardziej poinformowana na tym forum big_smile Nie wiedziałam o tych wszystkich bajerach, ale potwierdzam, kupiłam Dumę w oryginale za 9zł. Aha, można sobie ściągnąć Dumę czytaną w BBC, ale nie wiem kto jest lektorem


Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

Offline

 

#3 2004-12-28 16:20:44

Marianna
U¿ytkownik

Re: Nie tylko w Amazon

A wiesz skąd można ściągnąć??

Offline

 

#4 2004-12-28 18:25:13

dorotka
U¿ytkownik

Re: Nie tylko w Amazon

Jest taki program Shareaza. Ja tego jeszcze nie ściągałam, ale wiem, że trochę tego jest. Sprawdzę dokładnie i napiszę smile


Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

Offline

 

#5 2004-12-28 18:25:38

moniczek
U¿ytkownik

Re: Nie tylko w Amazon

Ja ściągałam z eMule (jak zwykle wink ). Ale na razie niekompletną wersję - brakuje mi jeszcze kilka rozdziałów.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB