Ogród Jane Austen

Strona po¶wiecona Jane Austen

Nie jeste¶ zalogowany.

Og³oszenie

#1 2006-03-04 00:43:35

caroline
U¿ytkownik

Oscary, Oscary

W niedzielę rozdanie, nie żeby nas Holyłud i cała ta fabryka kiczu interesowała wink, ale to zawsze wydarzenie w świecie filmowym. Co sądzicie o filmowych nominacjach, aktorach, kulisach, strojach itd.

Niejaki Dżordż, który dorobił się tu osobnego wątku, był w tym roku bardzo zapracowanym człowiekiem. Widać to w nominacjach. Film w jego reżyserii jest nominowany w najważniejszych kategoriach ("Good Night and Good Luck" - najlepszy film, aktor, reżyser, scenariusz oryginalny, zdjęcia, scenografia).
Sam Dżordż jest na dodatek nominowany w kategorii aktor drugoplanowy za inny film ("Syriana"). Brawo Dżordż.

Wątek "polski": reżyser "W pustynii i w puszczy" Gavin Hood jest nominowany w kategorii Najlepszy film obcojęzyczny i podobno jest faworytem tej kategorii.

Keira ma minimalne szanse na Oscara w swojej kategorii, ale wcale nie jest pewne, że wygra Felicity Huffman, prawdopodobnie statuetkę odbierze Reese Witherspoon.

Offline

 

#2 2006-03-04 08:46:20

Alison
U¿ytkownik

Re: Oscary, Oscary

Dżordżyk wiadomo, kawał gościa. Przecież inaczej nie kochałybyśmy się w nim tak na zabój ;-)
Co do Gali Oskarowej - jak byłam "młodzieniaszkiem" to okropnie mi się podobały te parady Billy Cristala, tel luzik przy wręczaniu i odbieraniu statuetek, ten caly blichtr. Potem to już mi się tylko niedobrze od tego robiło, jak dotarło do mnie, że te wszystkie żartobliwe powiedzonka, te dowcipaski, to nie żaden luzik, ale ciężkim potem wypocone teksty, prawie jak drobne komplemenciki pastora Collinsa. Teraz to ja się gapię głównie na kreacje pań. Do dziś nie mogę się nazachwycać kreacją Halle Berry kiedy wręczała Oskara Adrienowi za Pianistę. I jeszcze utkwiło mi w pamięci jak Sophia Loren wręczała Oskara Begniniemu, i tak go ślicznie zawołała: Roberto! a on zaczął biec po oparciach krzeseł. Wolę wierzyć, że to było spontaniczne ;-)


Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyną, swoja, własna, niczyja, nie znana nikomu...

Offline

 

#3 2006-03-04 09:28:57

Gosia
U¿ytkownik

Re: Oscary, Oscary

Wolę wierzyć, że to było spontaniczne ;-)

Hehe, co w Hollywood jest spontaniczne? wink


Z Południa na Północ:
http://forum.northandsouth.info/index.php

Offline

 

#4 2006-03-04 14:44:34

Nastazja
U¿ytkownik

Re: Oscary, Oscary

Myślę,że Keira ma spore szanse na Oscara.
Z marketingowego punktu widzenia byłoby to bardzo opłacalne. Poza tym jest młoda i poczyniła ostatnio niewielki postęp,odrobinkę wzbogacając warsztat zawodowy.


John: "Was Miss Hale the woman that told you to come to me"?
Nick Higgins:"You'd be a bit more civil?"

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB