Ogród Jane Austen

Strona poświecona Jane Austen

Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

#1 2006-02-14 12:58:29

Gosia
Użytkownik

łydki itp.

Ty Jarząbku jeden! wink

Nie dostal zawalu, tylko taka byla jego "reakcja" wink (to a propos dopiskow w scenariuszu) na jej widok.

[Czy aby nie jestem zbyt doslowna :oops: ]

#2 2006-02-14 13:04:54

Mag
Użytkownik

Re: łydki itp.

Wczoraj obejrzałam wywiad Jones z Colinkiem o tych "dopiskach" (dzięki Aini) dla mnie bomba! :oops:

GG 6318358

#3 2006-02-14 13:10:44

Alison
Użytkownik

Ty Jarząbku jeden! wink

Nie dostal zawalu, tylko taka byla jego "reakcja" wink (to a propos dopiskow w scenariuszu) na jej widok.

[Czy aby nie jestem zbyt doslowna :oops: ]

Zawał też może byc reakcją! A on się jej normalnie wystraszył tak jak nad stawem w Pemberley, tzn. był max zaskoczony ale minę miał jakby diabła zobaczył. I w ogóle nie rozumiem co to ma wspólnego z TYM roll
Chyba Ci sie wszystko moja kochana z białą chusteczką kojarzy . wink

Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyną, swoja, własna, niczyja, nie znana nikomu...

#4 2006-02-14 13:33:00

Gosia
Użytkownik

Alison, chyba musze byc jeszcze bardziej doslowna :oops:

To podobno w tej scenie z plotem mial dopisana tę "reakcję" :oops: w scenariuszu.

A o co chodzi z biala chusteczka? Bo teraz ja z kolei nie kumam ...

#5 2006-02-14 13:46:46

Gosia
Użytkownik

w biegu zadzierała jej się kiecka obnażając krągłe, wysportowane łydki :oops:

Ale masz oko, nie zauwazylam big_smile
Ale wierze na slowo.
Swoja droga lepiej to wszystko wygladalo i bardziej naturalnie, jak biegla wolniej, a nie krokiem Szewinskiej wink

#6 2006-02-14 15:26:22

Alison
Użytkownik

Alison, chyba musze byc jeszcze bardziej doslowna :oops:

Nie trzeba, ja z grubsza siem domyślam ...wink

To podobno w tej scenie z plotem mial dopisana tę "reakcję" :oops: w scenariuszu.

Acha, to ja nie wiedziałam, że to akurat w tej scenie. A niby dlaczego? Przecież on dopiero zaczynał jej się tak na dobre przyglądać, więc żeby zaraz "scenariusz"... Rozbudowywać. Pod TYM kątem. Rozumiem w scenie przy kominku jak sobie z niego dworowała, alibo w Rosings przy piano forte... ale w tych krzakach?! Chyba, że mu się taka zgrzana i zarumieniona spodobała, no jak tak to wszystko jasne...

A o co chodzi z biala chusteczka? Bo teraz ja z kolei nie kumam ...

Aaaa to był kiedyś taki dowcip, co go w całości nie przytoczę bo nie pomnę, ale chodziło o to, że żołnierzom robili jakieś testy psychologiczne i jeden wprawił w osłupienie psychologa bo mu sie wszystko z sexem kojarzyło. Nawet biała chusteczka ;-)

Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyną, swoja, własna, niczyja, nie znana nikomu...

#7 2006-02-14 15:27:39

Alison
Użytkownik

w biegu zadzierała jej się kiecka obnażając krągłe, wysportowane łydki :oops:

Ale masz oko, nie zauwazylam big_smile
Ale wierze na slowo.
Swoja droga lepiej to wszystko wygladalo i bardziej naturalnie, jak biegla wolniej, a nie krokiem Szewinskiej wink

łydki zwróciły moją uwagę w scence jak ona w Netherfield pomyka za tym cudnym dogiem arlekinem, a że ma je opięte grubymi pończoszkami, to zerknęłam na nie tym bardziej. Nie cierpię takich pończoch...(żebyś sobie od razu coś nie pomyślała Ty diablico , ja piszę bez żadnego scenariusza) ;-)

#8 2006-02-14 15:39:36

Gosia
Użytkownik

[
łydki zwróciły moją uwagę w scence jak ona w Netherfield pomyka za tym cudnym dogiem arlekinem, a że ma je opięte grubymi pończoszkami, to zerknęłam na nie tym bardziej. Nie cierpię takich pończoch...(żebyś sobie od razu coś nie pomyślała Ty diablico , ja piszę bez żadnego scenariusza) ;-)

A kto Cie tam wie .. wink lol

Ja tez sie zdziwilam ze to w tej scenie, ale zerknelam do "W pogoni za rozumem" i jest tam przeciez ten wywiad Bridget z Colinem, ktory pozniej zmodyfikowany ukazal sie w tym dodatku (co to wiemy) i tam Colin Firth o tym mowi, ze to chodzi o te scene.
Chyba sobie Fielding nie konfabulowala, moze gdzies o tym slyszala lub spytala samego Firtha.
No i jak obejrzalam ta scene z DiU, to faktycznie Colin jest w niej taki jakis "napiety" wink
Widac Darcy`ego "ruszylo" to, ze Lizzy byla wtedy taka zgrzana, rozczochrana i brudna big_smile

#9 2006-02-14 16:10:21

Alison
Użytkownik

[
No i jak obejrzalam ta scene z DiU, to faktycznie Colin jest w niej taki jakis "napiety" wink
Widac Darcy`ego "ruszylo" to, ze Lizzy byla wtedy taka zgrzana, rozczochrana i brudna big_smile

O o, to zaraz sobie muszę jeszcze raz przyzerkać, bo może mi coś "umkło" ;-)

#10 2006-02-14 16:27:12

GeorgianaDarcy
Użytkownik

zapewne mowicie o serialu z 95. Bardzo szkoda, ze jak dotad nie mialam sposobnosci go obejrzec.

Rozczochrana Lizzie :mrgreen: cool lol

You have bewitched me body and soul.

#11 2006-02-14 16:35:36

Alison
Użytkownik

Chyba sobie Fielding nie konfabulowala, moze gdzies o tym slyszala lub spytala samego Firtha.

Sprawdziłam w książce, faktycznie, to o tą scenę chodzi (już zapomniałam, że ten wywiad jest taki długi, fajnie było się znowu pośmiać ;-)), ale i tak kompletnie nie rozumiem czemu akurat tutaj ta wskazówka, a i po nim nie widać specyjalnie, żeby go gdzieś ruszyło ;-). Ja chyba albo za „gupia”, albo za stara jestem, albo się po prostu nie „wyznawam” na prawdziwej sztuce :?

#12 2006-02-14 17:51:49

Gosia
Użytkownik

Ja tez bym sie spodziewala takiego dopisku w scenariuszu w innych miejscach, ale w tej scenie?
No ale coz, nie znamy tak dobrze facetow i na mysl by nam nie przyszlo co w nich siedzi wink

Co do miny Colina w tej scenie, nie uwazasz ze jednak jest taka jakas dziwna? big_smile

#13 2006-02-14 17:54:05

Gosia
Użytkownik

[ (już zapomniałam, że ten wywiad jest taki długi, fajnie było się znowu pośmiać ;-))

Bylo w tym wywiadzie troche watkow nie wykorzystanych pozniej w filmie, a szkoda. No i ta szamotanina na koncu, ale byloby to trudne do zagrania big_smile

#14 2006-02-14 17:57:03

Alison
Użytkownik

Co do miny Colina w tej scenie, nie uwazasz ze jednak jest taka jakas dziwna? big_smile

A jaka ma być. Wyłazi nagle dziewczynina z krzaczorów, upocona, upaprana błockiem, poza tym "her hair Luisa her hair!", z kapeluszem w łapie, zamiast na głowie. Siem gościu wystraszył. W jego otoczeniu takich dziwolągów nie bywało. A jeszcze jak ironicznie zapytał czy przyszła na nogach to mu bezczelnie odpowiedziała - as you see. Tu dopiero zrobił ten swój usmiech sprasowany i wszystko naraz w sekunde docenił!
Gosiek, jak ja kocham ten film ;-) Mogłabym go tak w całości scenka po scence opisywać :-)

#15 2006-02-14 17:58:57

Alison
Użytkownik

Bylo w tym wywiadzie troche watkow nie wykorzystanych pozniej w filmie, a szkoda. No i ta szamotanina na koncu, ale byloby to trudne do zagrania big_smile

A nie zauwazylaś jak na końcu łapkę wyrywał z jej histerycznie kleszczowego uscisku? ;-)

#16 2006-02-14 18:01:14

Gosia
Użytkownik

To fakt, ze z takimi jak ona, nie mial biedak dotad do czynienia, wiec go wzięło wink No bo jaki kontrast z taka pania Bingley ...

Lapke? No to musze sie jeszcze raz przyjrzec smile
Ale w sumie jej sie nie dziwię wink Sama bym ... tego ..... wink

#17 2006-02-14 18:03:35

Alison
Użytkownik

Wiem. Ja też. Pewnie sama nie zrobiłabym lepszego wywiadu lol

#18 2006-02-14 18:06:39

Gosia
Użytkownik

big_smile

P.S. Sprawdzilam, faktycznie byla ta lapka w uscisku lol

#19 2006-02-14 18:23:10

AineNiRigani
Użytkownik

To pisałam ja, Jarząbek Wacław, czyli Alison ;-) nie żaden Gość.
A czy one przypadkiem nie zażywały kąpieli w morzu? Chyba Lydia coś wspominała..

Kochana, nie musisz się przedstawiać. Szewińską się zdradziłaś big_smile

Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#20 2006-02-14 18:26:33

AineNiRigani
Użytkownik

Mnie się bardzo podoba to jak Bridget z przyjaciółkami nagrywały wiadomość od Colina na sekretarce - he he. Jakbym widziała którąś z Was (chyba Gosię szczególnie big_smile)

#21 2006-02-14 18:27:47

AineNiRigani
Użytkownik

To fakt, ze z takimi jak ona, nie mial biedak dotad do czynienia, wiec go wzięło wink No bo jaki kontrast z taka pania Bingley ...

Ona? My!!! :twisted: :twisted:

#22 2006-02-14 18:30:00

Gosia
Użytkownik

Jakbym widziała którąś z Was (chyba Gosię szczególnie big_smile)

Bo Cie zaraz kopne pod stolem! wink

#23 2006-02-14 18:41:03

Alison
Użytkownik

Jakbym widziała którąś z Was (chyba Gosię szczególnie big_smile)

jak mi się ją uda wyciągnąć na ten koncert to ją kopnę od Ciebie ;-)
A Ty Aine nie podsłuchuj bo to było do Gosi :-)

#24 2006-02-14 18:42:29

Alison
Użytkownik

Co to za cenzura!? Podsłuchiwanie to chyba nie jest jeszcze wyraz uznany powszechnie za nieparlamentarny!

#25 2006-02-14 18:45:59

AineNiRigani
Użytkownik

:twisted:

Stopka forum