Ogród Jane Austen

Strona po¶wiecona Jane Austen

Nie jeste¶ zalogowany.

Og³oszenie

#1 2005-11-02 22:16:16

Kazik
(Admin)

Wstępniak

Oddaję do waszych rąk dział forum przeznaczony do "swobodnej wymiany myśli i plotek". Tutaj nie zamierzam upominać Was za nietrzymanie się tematu. Interweniować będę tylko przy ewidentnym naruszeniu dobrych obyczajów czy obowiązującego prawa.

Jednocześnie jednak dużo bardziej zdecydowanie postaram się pilnować porządku na działach forum związanych z Jane. Włącznie z tym czego do tej pory nie robiłem - usuwaniem fragmentów lub całych postów, blokowaniem lub usuwaniem tematów. Mam nadzieję że nie będę musiał bo bardzo nie lubię tego robić i w końcu nie o to chodzi.

Liczę też że możliwość swobodnych rozmów nie spowoduje zaniku dyskusji związanych z powieściami Jane i filmami na nich opartymi. Bo o tym że będziecie dyskutować o aktorach to jestem święcie przekonany wink.

Pamiętajcie - ta strona jest poświęcona Jane.

Uwaga: To forum ma włączone "czyszczenie" - tematy w których w ciągu 14 dni nie pojawi się nic nowego będą automatycznie usuwane.


"Barbarzyńcami nazywamy tych, których zwyczaje różnią się od naszych" (Benjamin Franklin)

Offline

 

#2 2005-11-02 22:25:40

fringilla
U¿ytkownik

Re: Wstępniak

Ja właśnie po raz kolejny czytam listy Jane i muszę stwierdzić, że plotkowanie i dyskutowanie o facetach jest jak najbardziej w duchu naszej ukochanej pisarki! wink


Pozdr. Agata
gg 5739618

Offline

 

#3 2005-11-02 22:28:55

Kazik
(Admin)

Re: Wstępniak

Cóż, od przywar swojej płci trudno uciec..... wink


"Barbarzyńcami nazywamy tych, których zwyczaje różnią się od naszych" (Benjamin Franklin)

Offline

 

#4 2005-11-02 22:33:31

fringilla
U¿ytkownik

Re: Wstępniak

E tam zaraz przywar...


Pozdr. Agata
gg 5739618

Offline

 

#5 2005-11-03 16:34:48

Admete
U¿ytkownik

Re: Wstępniak

E tam ...mężczyżni tez plotkują, tylko mniej subletnie ;-)


“What makes us human is that we care--and because we care, we never stop trying,"

Commander Jeffrey Sinclair / Babylon 5

Offline

 

#6 2005-11-03 21:08:16

Kazik
(Admin)

Re: Wstępniak

"Mężczyźni przy winie rozmawiają o rządzie lub o nierządzie"
(Ryszard Podlewski )

P.S. Zapraszam na www.zamyslenie.pl


"Barbarzyńcami nazywamy tych, których zwyczaje różnią się od naszych" (Benjamin Franklin)

Offline

 

#7 2005-11-04 19:49:56

dorotka
U¿ytkownik

Re: Wstępniak

Gdzieś czytałam, że mężczyźni są gorszymi plotkarzami wink
I znam parę takich przypadków- takie ploty sieją, że strach się bać...


Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

Offline

 

#8 2005-11-06 15:10:14

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Wstępniak

osobiscie znam tylko jednego faceta, ktory z natury nie plotkuje, chociaz czasem (aczkolwiek bardzo rzadko) mu sie zdarzy big_smile


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#9 2005-11-06 15:35:31

demi
U¿ytkownik

Re: Wstępniak

kobietki, ja byłam w "męskiej" klasie w szkole średniej(było nas 6 na 38 osób) i takich plotkarzy jak tam to niegdzie chyba nie ma. To samo na studiach, jak mieszkałam w akademiku to koledzy na opiętrze byli najlepiej pionformowani kto, gdzie, z kim i po co. i dlatego nikt mnie nie przekona że faceci nie plotkują big_smile

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB